فروش آستر اپوکسی فنولیک

فروش آستر اپوکسی فنولیک با‌کیفیت بالا و مستقیم از درب کارخانه توسط بازرگانی رادین انجام می‌شود.
آستر اپوکسی فنولیک به صورت دو جزئي و بر پايه اپوكسي فنوليك و هاردنر پلي آمين مي باشد. بدليل نوع رزين به كار رفته، اين پوشش فراهم كننده دو ويژگي ضدخوردگي و مقاومت شيميايي در دماي بالاي 150 درجه سانتگراد مي باشد.

فروش آستر اپوکسی فنولیک

این محصول بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده با رزین فنولیک و سخت کننده آمینی طراحی و فرموله گردیده است. این نوع رنگ در هر دو حالت خشک و غوطه وری، مقاوت شیمیایی بسیار خوبی در مقابل محدوده وسیعی از مواد شیمیایی از خود نشان می دهد. حداکثر دمای کاربردی رنگ اپوکسی فنولیک در حالت خشک معادل C ˚150 و در حالت غوطه وری C°90 می باشد. کاربردهای این محصول عبارتست از پوشش سازه های فولادی در پتروشیمی ها، صنایع تولید و انتقال مواد شیمیایی، صنایع کاغذ، صنایع آب و فاضلاب و به طور کلی در مواردی که در شرایط کاربری نیاز به پوششی با خواص مقاومت شیمیایی و دمایی بالا مورد نیاز است.
رنگ اپوکسی فنولیک ماده اصلی که دارد و بر اساس آن تهیه می شود، اپوکسی فنولیک پلی آمین است. قدرت چسبندگی که این رنگ دارد بسیار بالا می باشد و در برابر اسیدها و مواد اسیدی دیگر مقاومت بسیاری از خود نشان می دهد.
یکی از ویژگی های شاخصی که این نوع از رنگ ها دارند این است که، در برابر مواد شیمیایی دارای مقاومت بیشتری می باشند.
کاربرد رنگ اپوکسی فنولیک عمومی است، ولی باید بدانید از این رنگ ها برای عایق بندی حرارتی هم استفاده می کنند، چرا که در برابر حرارت بسیار بالا مقاومت بسیاری دارد.
در بسیاری از مکان هایی که به استانداردهای آتش سوزی نیاز دارند از این رنگ به عنوان عایق بندی استفاده می کنند.

مزایای رنگ اپوکسی فنولیک

به طور کلی تمامی رنگ ها دارای مزایای بسیاری هستند و دلیل استفاده کردن از آنها همین مزیت هایی می باشد که دارند. رنگ اپوکسی فنولیک هم دارای مزایای بسیاری است و به همین دلیل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه برخی از مزایای این رنگ را نام می بریم تا آشنایی شما در این مورد بیشتر شود.
  • این رنگ ها در ماشینکاری کیفیت بسیار مناسبی دارند و به همین دلیل در ماشینکاری از آنها استفاده می شود.
  • این دسته از رنگ ها آب را بسیار کم جذب می کنند و در واقع باید بدانید جذب پایین آب آنها موجب شده است که از آنها به عنوان عایق استفاده کنند.
  • در برابر هرگونه آب و هوایی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند. البته برخی از این رنگ ها با هر نوع شرایط آب و هوایی سازگاری ندارند.
  • یکی از مهمترین مزیت هایی که رنگ اپوکسی فنولیک دارد این است که در برابر هر نوع مواد شیمیایی سازگاری دارد و به خوبی می تواند از خود مقاومت نشان دهد.
  • مقاومت حرارتی این رنگ ها یکی دیگر از مزیت های مهم آنها است و به همین دلیل از آنها در تجهیزاتی که دمای بالایی دارند استفاده می شود.
  • قالب گیری این نوع از رنگ ها بسیار آسان است و به همین دلیل بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

فروش آستر اپوکسی فنولیک

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما